stambioji technikaŠiomis dienomis sunku įsivaizduoti namus be skalbimo mašinos, šaldytuvo ar viryklės. Stambioji buitinė technika gerokai palengvina namų ruošos darbus, tačiau ją renkantis dažnai iškyla įvairiausių klausimų. Kai rinka kiekvieną dieną papildoma vis naujais technikos prietaisais, išsirinkti patį pažangiausią ir tinkamiausią konkrečiu atveju gali būti išties sudėtinga. Tad ką reikia žinoti renkantis stambiąją buitinę techniką?

Nesvarbu kokius paieškos žodžius suvesite internetinėje paieškoje: buitinė technika Vilniuje, buitinė technika Kaune ar buitinė technika Klaipėdoje, gausite nemažą sąrašą įmonių, kurios Jums siūlo įsigyti stambiąją techniką namams. Pastebima, jog lietuviai vis dažniau ieško daugiafunkcinių sprendimų. Sakykim, nori, kad skalbimo mašina ne tik skalbtų ir džiovintų, bet ir pati pasirūpintų įvairių programų paleidimu ar saugiu išjungimu, nutikus kokiems nors nesklandumams. Tad galima drąsiai teigti, jog lyderio pozicijas daugelio žmonių namuose vis drąsiau užima išmanioji stambioji technika.

Egzistuoja ir kita stambiosios technikos pasirinkimo pusė. Anot prekybininkų, vis dar nemaža dalis pirkėjų pirmenybę teikia paprastai valdomai ir nesudėtingai buitinei technikai. Tereikia pasidžiaugti tuo, jog gamintojai stengiasi prisitaikyti prie visų savo klientų norų ir pateikia itin platų namų pagalbininkų buityje sąrašą. Mes, tuo tarpu, pateiksime keletą svarbiausių kriterijų, kuriais vadovaujasi pirkėjai, rinkdamiesi stambiąją techniką buičiai:

  • Stambiosios technikos kilmės šalis. Tai vienas labiausiai dominančių Lietuvos pirkėjus klausimų. Jie, kaip taisyklė, labiausiai vertina gaminius iš Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių ir šiek tiek įtariai žiūri į techniką iš Kinijos. Tą tikriausiai lėmė mūsų šalyje susiformavusi nuomonė, jog kiniški produktai yra pigūs, vadinasi, menkaverčiai. Prekybininkai, tuo tarpu, atsako, jog mažą kainą turintis gaminys ne visuomet parodo prastą kokybę. Gali būti, kad jis tiesiog atlieka mažiau funkcijų, todėl yra pigesnis.

  • Energetinis efektyvumas. Anot specialistų, žmonėms labai svarbu ar įgytas prietaisas nepadidins elektros energijos sunaudojimo.

  • Įdiegtos išmaniosios funkcijos. Kaip jau minėjome, technikos daugiafunkciškumas tampa vis didesniu prioritetu. Šiuolaikinės technologijos, kurios leidžia buitinę techniką sujungti su mobiliuoju telefonu, vis labiau skverbiasi į daugelio mūsų šalies gyventojų namus.

  • Interjero mados tendencijos. Prekybininkai pastebi, jog vis labiau žmonės linkę net ir smulkesnius buitinius prietaisus rinktis pagal stilių ir spalvą, t.y. derinti prie interjero. Kadangi stambioji technika įsigyjama ne vieneriems metams, jos derėjimas prie bendro namų stiliaus dažnai būna vienu stipriausių faktorių, lemiančių vieno ar kito gaminio pasirinkimą.

  • Kitų klientų atsiliepimai. Be abejonės, didelė pirkėjų dalis bando rasti pigų, tačiau kokybišką šaldytuvą ar skalbimo mašiną. Daug lemia ir kitų klientų geri atsiliepimai. Pastarųjų išsakyta teigiama nuomonė sustiprina pasitikėjimą viena ar kita buitinės technikos gamybos kompanija.

Pastebima, jog lietuviai mėgsta prisirišti prie vieno prekės ženklo gamintojų arba tos pačios prekybos vietos pavadinimo. Bene populiariausias tokių – statybinėmis medžiagomis, buitine technika ir kitais namams reikalingais daiktais prekiaujantis parduotuvių tinklas Senukai. Galimybė rasti viską, ko reikia tą minutę, vienoje vietoje – itin didelis prioritetas daugeliui pirkėjų. Juolab, kad buitinė technika Senukai savo tinklą išplėtę ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir įvairiuose rajonų centruose ar miesteliuose. Tad jeigu Jums aktualu buitinė technika Šiauliai, buitinė technika Panevėžys, buitinė technika Tauragė ar netgi buitinė technika Vilkpėdė, galite būti ramūs, jog artimiausiame prekybos centre rasite taip reikalingą buitinės technikos prietaisą.

Nepamirškite ir internetinės prekybos. Ji suteikia galimybę įsigyti ir gauti norimą stambiąją techniką net neišėjus iš namų. Be to, internetinėje platformoje labai patogu ir paprasta pagauti tą dieną ar savaitę galiojančias karštąsias nuolaidas.