plytelėsPlytelės šiomis dienomis yra gana aktuali ir pageidaujama statybinių medžiagų prekė. Jomis galima iškloti bet kurią konstrukciją ar patalpą: namų sienas, grindis, terasą ar garažą. Šiek tiek plačiau apie plyteles ir jų įsigijimo niuansus.

Be abejonės, pigiausia ir patogiausia, kaip ir bet kurią kitą prekę, plyteles pirkti internetu. Jeigu jus domina plytelės voniai internetu ar plytelės bet kuriai kitai patalpai, ieškokite jų virtualiose prekybos vietose. Čia jums bus prieinami visi įmanomi plytelių katalogai ir prekių pristatymas į namus. Jeigu, įsigijus plyteles pamatysite, jog jos visiškai nedera prie bendro namų interjero, atminkite, jog visuomet galėsite grąžinti prekę ar ją pakeisti kito stiliaus ar spalvos plytelėmis.

Viskas gali pakrypti visai kita puse, jeigu sumanysite namų dekoro variantą – vonios plytelės Lenkijoje. Ne paslaptis, jog lietuviai didelę dalį namų apyvokos daiktų įsigyja šioje šalyje. Puiku , jeigu turite galimybę prekę įsigyti pigiau. Tačiau, kalbant apie grąžinimą ar plytelių pakeitimą kitomis, tai jau šiek tiek sudėtingiau. Tik pasvarstykite, kiek kainuos tiek piniginių lėšų, tiek emocinės sveikatos, jeigu aptiksite, jog Lenkijoje nupirktas plyteles norite grąžinti. Tad, Moki veži plytelės ar Depo plytelės tikriausiai bus protingesnis pasirinkimas.

Statybos prekėmis prekiaujančių įmonių atstovai pasakoja, jog bene populiariausia lietuvių tarpe plytelėmis kloti vonios kambarį. Todėl klausimas: kaip pasirinkti plyteles voniai reikalauja atskiro aptarimo.

Pirmiausia, į ką reikėtų atkreipti dėmesį: jus domina prabangios vonios plytelės ar, vis tik, teikiate pirmenybę klasikai ir kuklesniam interjerui? Po to, apmąsykite, kur pirksite plyteles. Jas galite įsigyti nuvažiavę į artimiausią statybinių medžiagų prekybos centrą arba internetu. Nors pirkėjai teigia, jog visuomet patogiau interjero medžiagas pirkti, kai turi galimybę jas pamatyti ir pačiupnėti gyvai, prekybininkai atremia, jog plytelės voniai internetu labai – stipriai populiarėjanti paslauga. Mes, tuo tarpu, pateiksime kelis esminius patarimus, kuria padės greičiau ir lengviau išsirinkti plyteles voniai:

  • Išsirinkite jums labiausiai patinkantį plytelių dizainą. Visai nesvarbu, ar pageidaujate akcentinės formos ir spalvos ar rašto plytelės, ar norite vientisos vonios grindų dangos, šis žinojimas nesunkai padiktuos likusį vonios dizainą.

  • Nenaudokite daugiau nei trijų skirtingų plytelių dizainų. Paprastai vonios kambariui prireikia dviejų arba trijų skirtingo dizaino plytelių. Tai – grindys, sienos ir akcentinė plytelė. Atminti reikėtų vieną –jeigu akcentinę plytelę pasirinkote itin ryškios ar net rėksmingos spalvos, likusiam dizainui suteikite kuklų pavidalą.

  • Atsakingai įvertinkite proporcijas. Šiomis dienomis yra madingos didelio formato grindų plytelės. Jeigu nuspręsite jas įsigyti, turite žinoti, jog jas galima supjaustyti į mažesnio formato plyteles. Jas galėsite panaudoti kitose vonios zonose. Tai puikus būdas išlaikyti spalvos vientisumą.

Dažnai žmonėms mėgsta sieninių plytelių dizainą (spalvą, dydį ir raštą) derinti prie grindų. Tai tikrai puikus variantas, jeigu norite neiššaukiančio namų interjero. Tuo tarpu, mėgstantiems ryškesnes spalvas ir kontrastų derinimą, reikti susikoncentruoti ties akcentinės plytelės parinkimu. Tokia plyteles galima naudoti ne tik dengiant grindis, bet ir sienų dekoravimui. Tokia pati akcentinė plytelė, aptinkama tiek grindyse, tiek ant sienų dekoravime išties suteiks vonios kambariui originalumo ir stilingumo.