Visi sutinka, kad automobilis – vienas svarbiausių bei stambiausių gyvenimo pirkinių. Ir nors tokio pobūdžio pirkinių per gyvenimą dažniausia būna tikrai ne vienas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad apmąstymų kyla kur kas daugiau nei perkant naują drabužį ar interjerui skirtą detalę. Juo labiau, kad  kai kuriuos požymius, rodančius, kad konkretus automobilis galbūt ir nėra pati geriausia investicija, pastebėti, tikrai  nesunku. Tad šį kartą – apie juos. 

Išmetamosios dujos – baltos, juodos, mėlynos ar pilkos spalvos

Ne paslaptis, kad svarstydami, ar verta pirkti tam tikrą automobilį, dauguma žmonių jį ne tik atidžiai apžiūri iš išorės, bet ir nusprendžia išbandyti. Ir jei išbandymo metu pasirodo baltos, juodos, mėlynos ar pilkos spalvos išmetimo dujos, tokiu atveju tai reiškia, kad automobilis neatlieka visu 100 proc. puikiai savo funkcijos ir  būtinas dyzelių remontas arba benzino automobilio remontas, priešingu atveju, neišspręsta problema sukels ir dar daugiau problemų. Kreipkitės į specialistus, tokius, kaip autura.lt, kurie padės profesionaliai įvertinti automobilio būklę ir apsispręsti dėl pirkimo.

Eksploatavimo išlaidos

Perkant automobilį, derėtų labai atsakingai apsvarstyti ir ne tik apie tai, kiek išlaidų pareikalaus jo pirkimas, bet ir apie tai, kiek pinigų reikės skirti jo priežiūrai. Ne paslaptis, kad vienų automobilių priežiūra kainuoja brangiau, kitų – ilgiau, tad  labai svarbu pasidomėti, kiek pinigų tektų skirti šio automobilio priežiūrai, jeigu jį įsigytumėte, ir  ar šis rodiklis jus iš tiesų tenkintų. Jeigu, atlikus preliminarius skaičiavimus paaiškėja, kad galimos išlaidos gerokai viršija jūsų poreikius ar lūkesčius, galite būti tikri  verta pasižvalgyti dar. 

Pirmasis įspūdis

Na, ir, žinoma, ne ką mažiau svarbus yra ir pirmasis įspūdis. Koks jis? Ar pamatę automobilį, pagalvojote, kad visiškai nesvarbu, kokia jo kaina, tikrai norėtumėte įsigyti šią transporto priemonę? Jei atsakymas neigiamas, gali būti, kad tai – tiesiog dar vienas ženklas, rodantis, jog jums nereikėtų pirkti šios transporto priemonės. 

Taigi, jei pastebėjote visus šiuos požymius, žinoma tai tikrai dar nereiškia, kad transporto priemonė yra visiškai neįdomi ir neverta jūsų pasirinkimo. Tačiau tai – taip pat gali būti akivaizdūs ženklai, kad vis dar reikėtų skirti daugiau dėmesio paieškai.