Norint atnaujinti namus ar padaryti remontą, tenka gerai apgalvoti kaip turėtų atrodyti jūsų namai. Kitokiu atveju labai sunku pradėti daryti darbus, nes neturima vizijos. Gerai apmąsčius kaip viskas turi atrodyti, bus daug lengviau pasirinkti paslaugas, baldus, spalvas ir panašius dalykus kambaryje, kuriame norima atsinaujinti. Vienas iš sunkiausių sprendimų dažnai būna lubos, ypač kai pasirenkamas sunkiausias būdas jas sutvarkyti. Lubų lyginimas, tvarkymas ir dažymas bendrai kainuoja tikrai nemažai, o gana greitai dažai pradeda atsilupinėti, todėl dabar vis daugiau žmonių susižavi įtempiamomis lubomis, kuriomis papuošti namus galima labai greitai.

Įtempiamos lubos reiškia, jog apie tris centimetrus nuo tikrųjų lubų yra įtaisomas karkasas, ant kurio vėliau įtempiama plastiko plėvelė. Ji gali būti blizgi, matinė ir visokiausių spalvų, todėl nesunkiai galima išgauti tokias lubas kokių norisi. Vietoj pvc plėvelės gali būti dedama poliesterio audinys, tačiau jo naudojimas yra apribojimas, tad jis kai kuriais atvejais netinka. Lengviausiai įtempiamos lubos yra įrengiamos kambariuose, kurie yra taisyklingos formos – tuomet visi tvirtinimo ir tempimo darbai einasi daug lengviau. Karkasas, kuris tvirtinamas prie tikrųjų lubų, gali būti iš aliuminio arba plastiko. Nors aliuminis yra daug ilgaamžiškesnė medžiaga, jį naudoti tinka ne visur ir tai dažnai priklauso nuo paties kambario. Plastikas yra universalesnis variantas, todėl labai būtent jis panaudojamas kaip pagrindas įtempiamoms luboms.

Įtempiamos lubos turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš pasirenkant šį variantą tikrai verta gerai pasidomėti ar šis variantas jums tinka. Šios lubos pasižymi tuo, kad nereikia lyginti tikrųjų lubų pagrindo, jį galima palikti tokį, koks yra, nes įtempiamų lubų plėvelė su lubų pagrindu nesiliečia. Jų tinkuoti ir dažyti tikrai neprireiks, tačiau būtina užsitikrinti, kad nebūtų jokių atplaišų, kurios nuo pagrindinių lubų kristų ant įtempiamų, nes kai kuriais atvejais tokie dalykai per plėvelę gali matytis. Žinoma, tai labai priklauso nuo to kokia plėvelė yra pasirenkama. Galima pasidžiaugti, kad įtempiamos lubos suteikia vientisą ir nepriekaištingą vaizdą, o taip pat tokios lubos neturės įtrukimų, o paviršius visuomet bus lygus. Jei domitės įtempiamos lubomis daugiau informacijos ir kokybiškas paslaugas rasite – https://www.lubunamai.lt/.