Ilgalaikiai kreditai – tai finansinis įsipareigojimas, kai pasiskolintą pinigų sumą turite grąžinti per 6-18 mėn. laikotarpį. Ilgalaikė paskola yra skirta didesniems pirkiniams arba svajonėms. Ilgalaikio kredito suma siekia iki 1500 Eur. Jei užpūsdami gimtadienio torto žvakutes sugalvojote norą, kuriam išpildyti neužtenka piniginės storio – kreipkitės į finansinę krikštamotę – kredito teikėjus.

Paskolos reikalingos beveik kiekvienam. Vienu ar kitu gyvenimo periodu jos gali prireikti. Nereikėtų pamiršti, kad priešingai nei krikštamotės dovanos, paskolos kainuoja. Visi tai supranta ir žino. Taigi, aptarkime, kaip skolintis atsakingai.

Ilgalaikis kreditas: ką reikia žinoti?

Ilgalaikiam kreditui gauti nereikia užstato ar kito asmens laidavimo. Jums tereikia užpildyti paraišką internetu, turėti banko sąskaitą, mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Jei paraišką pateiksite darbo dienos metu, paskolos teikėjas įvertins Jūsų mokumą ir atsakymą atsiųs vos per 15 minučių. Taigi, per labai trumpą laiką pasiskolinsite reikiamą pinigų sumą, kurią taip pat įsipareigosite atiduoti per neilgą laiką, paskolos grąžinimo laikotarpis – iki 18 mėn. Ilgalaikio kredito frąžinimo laikotarpis gali priklausyti nuo skolinimosi sumos bei įmokų dydžio. Įmokos mokamos reguliariai, tačiau jų suma negali būti didesnė nei gaunamos pajamos ar sudaryti didesnės jų dalies. Atkreipkite dėmesį į tai, kad trumpesnis mokėjimo laikotarpis reiškia didesnę mėnesinę įmoką ir didesnes palūkanas, ilgesnis – atvirkščiai. Paskolos kredito suma siekia iki 1 500 eurų, tad apsiskaičiuokite jums labiausiai tinkamą grąžinimo laikotarpį.

Naudokitės paskolos skaičiuokle

Puikus įrankis, padėsiantis priimti tinkamą sprendimą – paskolos skaičiuoklė. Ilgalaikis kreditas nepadės įsigyti nuosavo būsto, tačiau jo gali pakakti nedideliam remontui, automobilio taisymui. Kitaip tariant, tai – ilgalaikis kreditas, kurio dydį ir grąžinimo terminą galite įvertinti pasitelkę paskolos skaičiuoklę. Nepamiškite, kad skolintis reikia atsakingai, todėl prieš pateikdami kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su visomis sutarties sąlygomis, įvertinkite kredito dydį, kainą, terminą, jau esamus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias vienaip ar kitaip paveikti Jūsų mokumą.

Kas nutiks, jei laiku negalite grąžinti kredito?

Jei negalite laiku grąžinti ilgalaikio kredito, gali tekti pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei nespėjote laiku grąžinti). Po įmokos užskaitymo pateikite paskolos pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, būsite informuoti, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Apibendrinant, ilgalaikis kreditas internetu yra patogus būdas pasiskolinti. Tai – kreditas be užstato. Pasiskolinti galite iki 1 500 eurų, o grąžinti nuo 6 iki 18 mėn.