Gali būti, kad to apie internetines svetaines dar nežinojote…

Šiandien internetinių svetainių kūrimas jau nebėra jokia egzotika, greičiau – perspektyvi 21 amžiaus veikla bei paslauga, be kurios negalėtų išsiversti šimtai fizinių bei juridinių asmenų visame pasaulyje. Vistik,  kad ir kokios mums artimos atrodo internetinės svetainės; kad ir kiek daug laiko jose praleidžiame; kad ir kaip rodos, puikiai pažįstamas mums yra internetinių svetainių kūrimas, verta akcentuoti, kad dažnas tikrai rastų dėl ko nustebti. Taigi, kviečiame jus sužinoti tai, ko, labai tikėtina, apie internetines svetaines dar nežino daugelis. 

Dabar tai, kad konkretus atlikėjas, muzikos grupė, bestseleris ar filmas turi tik jam skirtą interneto svetainę, nieko nebestebina. Tačiau, ar kada susimąstėte, kada toks reiškinys įvyko pirmą kartą? Pavyzdžiui, ar žinote, kada ir kokiam filmui buvo sukurta atskira internetinė svetainė? Pasirodo, tai nutiko dar 1994 metais – filmui Stargate buvo sukurta internetinė svetainė.

Tai, kad įvairios verslo kompanijos šiandien tarpusavyje konkuruoja ir bando išsiaiškinti, kuri galėtų pagaminti geresnį produktą ar suteikti kokybiškesnę paslaugą,  ar patrauklesnė internetinė svetainę, jau nieko nebestebina. Tačiau kur kas labiau nustebti priverstų faktas, kad tokie dalykai gali įvykti ir tarp šeimos narių. Būtent toks įvyki nutiko ir tarp dviejų seserų iš Kanados, kurios dar 1998 metais sukūrė internetines svetaines vien tik tam, kad išsiaiškintų, kurios kurtas tinklapis bus gausiau lankomas.

Kaip žinia, internetinių svetainių kūrimas yra reikalingas tam, kad būtų galima sukurti interneto svetainę, tuo tarpu kiekviena sukurta internetinė svetainė turi kokį nors tikslą – arba informuoti, arba supažindinti, arba pristatyti, arba parduoti, ar tiesiog suteikti galimybę papramogauti. Vis tik, yra ir tokių internetinių svetainių, kurios sukuriamos tokiais tikslais, kad net sunku ir įsivaizduoti. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad egzistuoja tokia internetinė svetainė, kuri vartotojams, žiūrintiems kokį nors kino filmą, praneša, kuomet yra geriausias metas nubėgti į virtuvę pasiimti užkandžių ar gėrimų iš šaldytuvo, o gal tiesiog užsukti į vonios kambarį. Pasirodo, tikslas šios internetinės svetainės labai kilnus – tie, kurie vadovaujasi pateikiamomis rekomendacijomis, spėja ir užkandžių atsinešti ir žino, kad nieko svarbaus nepraleido, tad ir toliau kokybiškai gali žiūrėti filmą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *