Sakoma, kad nėra blogų ar gerų pasirinkimų – yra tik pasirinkimai, kurie arba tinka arba ne konkretiems žmonėms. Ne išimtis ir darbas Islandijoje: šis pasirinkimas – nei geras, nei blogas, jis tiesiog gali tikti arba netikti tam tikriems žmonėms. Na, o, kad galėtumėte nuspręsti, ar darbas Islandijoje tiktų ir jums, siūlom susipažinti su keliais svarbiais faktais. 

Jei domina tam tikrų sričių darbo pasiūlymai

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad darbas Islandijoje gali tapti puikia išeitimi kiekvienam, kuris nori dirbti santechniku, viešbučio administratoriumi, vairuotoju, mechaniku, betonuotoju, aplinkos tvarkytoju, apželdintoju – tokių darbo pasiūlymų yra pateikiama ypač daug. 

Jei nebijote  didelių maisto kainų

Ne paslaptis, kad maistas – gyvybiškai svarbus dalykas ir jam skirtos išlaidos neretai sudaro nemenką dalį visų išlaidų. Taigi, jei nuspręsite dirbti Islandijoje, nepamirškite, kad maistas šioje šalyje tikrai yra brangus – paprasti pietūs niekuo neišsiskiriančioje kavinėje gali kainuoti apie 25 – 30 eurų. Tačiau yra ir gerų žinių: daugelyje vietų galima atsisakyti kreditinėmis kortelėmis, tad grynieji pinigai jums bus reikalingi ypač retai. 

Jei jūsų neliūdina tamsa ir dargana

Verta akcentuoti dar ir tai, kad Islandijoje – viena šalių, kurioje tamsusis paros metas sudaro didelį valandų skaičių (išimtis – vasara), o taip pat – oras dažnai būna darganotas. Tad, jei jūsų neliūdina šie dalykai, Islandija gali tapti jūsų svajonių šalimi. Beje, reikėtų paminėti ir dar kelias detales: visų pirma, vėjas čia dažnai būna ypač gūsingas, tad turėtumėte nepamiršti šiltų bei jaukių megztinių. Antra – oras keičiasi ypač dažnai, tad  visada pravartu su savimi turėti skėtį ar neperšlampamą striukę. 

Jei norite išvysti nuostabią gamtą

Na, ir, žinoma, belieka tik pridurti, kad ši kryptis yra idealiai tinkanti kiekviena, kuris nori pasigrožėti įstabaus grožio gamta – čia jūsų laukia įspūdingai vulkanai, geizeriai, kriokliai, uolos, kalnai ir gamtiniai reiškiniai, kurių nepamatysi niekur kitur.

Žinoma, tai – dar ne visi svarbūs faktai, kuriuos verta žinoti apie šią šalį, tačiau pažintis su jais tikrai prisidės prie jūsų apsisprendimo išvykti